STREFA
AGENTA
Polityka Prywatności

33 844 78 40

biuro@nowab2.pl

O firmie

Kierujemy, inspirujemy, ubezpieczamy.

Nowa B2 to firma, która świadczy usługi w zakresie pośrednictwa ubezpieczeniowego.

Doradzamy i projektujemy oraz serwisujemy usługę pomocną dla klienta indywidualnego, firmy i instytucji, dla których pośredniczymy w procesie ubezpieczenia.

Oferta opracowana we współpracy z klientem jest pochodną wieloletnich doświadczeń i merytorycznego przygotowania naszych przedstawicieli i partnerów.

Ubezpieczenia stanowią trzon naszej działalności. W tym zakresie współpracujemy z wieloma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, które są liderami nowoczesnych rozwiązań, kreują nowatorskie koncepcje otwierające się na rozwiązywanie indywidualnych potrzeb klienta.

Nie boimy się realizować nawet bardzo indywidualne programy ubezpieczeniowe dostosowane do najbardziej wymagających klientów.

Pracując z klientem oddajemy mu do dyspozycji naszą wiedzę i doświadczenie. Jesteśmy w tej pracy skuteczni, cierpliwi, ale przede wszystkim merytoryczni i fachowi.

NIE JESTEŚMY NAJWIĘKSI, ale jesteśmy doskonale przygotowani do naszych zadań, posiadamy pełne kompetencje potrafimy słuchać klientów i ubezpieczonych, jesteśmy kreatywni i mili, a wy ocenicie czy JESTEŚMY DLA WAS NAJEPSI.

Serdecznie zapraszamy do naszych biur.
Poznajcie naszych Partnerów i Przedstawicieli.

Adres

Jana Matejki 13
32-651 Nowa Wieś

Kontakt

tel. 33 848 78 40
biuro@nowab2.pl

Pracujemy od 8:00-16:00

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI